Apie mus

Vestuvės tai ceremonija, iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia.

Senovės lietuvių pasaulėžiūroje vestuvės buvo vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo virsmų. Nuo seno mūsų nuotakos dėvėjo puošnesnius nei kasdien, tačiau margus apdarus: marškinius, liemenes ir sijonus. Visas kostiumas austas etnografinei vietovei būdingais raštais, tik galvos apdangalas buvo baltutėlis ir naujas, simbolizavo nuotakos tyrumą.


Šiandien Lietuvoje dauguma merginų renkasi tradicines baltas sukneles, bet kiekviena nuotaka šią ypatingą dieną nori jaustis išskirtine. Vienos merginos linkusios laikytis tradicijų ir puoštis tik baltomis suknelėmis, kitos ieško šviesaus sidabro, perlo baltumo, dramblio kaulo ar šampano spalvos suknelių.


Kai kurios nuotakos renkasi ilgas ar net žemę siekiančias sukneles su šleifais, o kitos pirmenybę teikia netradicinio ilgio apdarui, įvairioms spalvoms ir modeliams, atsisako nuometų.


Salonas „Liuksura“ siūlo Jums skirtingų stilių ir modelių vestuvines sukneles. Aukščiausios kokybės medžiagos ir stiliaus nepakartojamumas išskiria mūsų sukneles iš kitų.


 „Liuksura“ suknelės skirtos nuotakoms, kurios vertina nepriklausomybę, turi subtilų skonį, nori parodyti pasauliui, kad yra kūrybiškos ir šiuolaikiškos bei kad gali suderinti madą, stilių ir patogumą.


                                                                                     Prisijunk prie mūsų ir tapk nepakartojama.

© 2010 UAB Liuksura, sprendimas: Daisoras